ONLİNE ÖDEMELERDE KARGO 24.99₺ ONLİNE ÖDEMELERDE KARGO 24.99₺ ONLİNE ÖDEMELERDE KARGO 24.99₺ ONLİNE ÖDEMELERDE KARGO 24.99₺

Kargo Değişim ve Garanti

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

İade işlemi yoktur.
Değişim, siparişin teslimatından sonraki 5 iş günü içerisindedir.

Değişim Ücretli midir?

Değişim talebiyle nonabutik.com’a gönderdiğiniz ürünlerin firmamız tarafından oluşan hatalarda tüm kargo masrafları firmamıza aittir.
Diğer durumlarda yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir aksi takdirde karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

Değişim Siparişinizi Mng Kargo ile ücretsiz Şekilde  422885074 kodu ile gönderebilirsiniz 
Ürün Bize Ulaştığında Tarafımızdan, Adınıza HEDİYE ÇEKİ oluşturulup '' 100 TL '' Kargo ücreti Düşülerek Whatsapp Numaranıza Çekiniz Gönderilecektir. 
(Değişimdeki Ücret Tamamen Kargo ücretidir 50 tl bize geliş ve 50 tl tekrar size dönüş tutarıdır.) İstanbulda İkamet Ediyorsanız Depomuza Gelerek Ücretsiz Bir Şekilde Değişim Sağlayabilirsiniz
 
( Gönderim aşamasında sizlerle iletişime geçilirken problem yaşanmaması adına siparişinize ait İsim Soyisim ve telefon numaranız üzerinden İşlem yaptırınız)

Hangi Ürün/Ürünler Değişim Kapsamına Girmez?

Hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünler denenmiş ve bozulmuş, kullanılmış olmaları halinde değişim kabul edilemez.

Hangi Ürün/Ürünler Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil değişim kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı durumda ise değişim kapsamına girmektedir.

Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

Değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > şteri Hizmetleri bölümünü bulduktan sonra Bildirim Aç butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü Değişim olarak gönderebilirsiniz.

İnternet Sitesinden Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?


Firmamız taraflı sorunlarda (Acil değişim kapsamı) En yakın Mng Kargo şubelerine gidip, ürünleri nonabutik'e karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.
Diğer Durumlarda ise Diğer Kargo firmalar tarafından adres bilgisi girerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Adres bilgilerimiz aşağıda yazmaktadır.

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

Firma Adı: nonabutik dir.

Adres: Kartaltepe Mahallesi Enverpaşa Caddesi No 130/A
Bayrampaşa / İstanbul

 

Ürünleri  Mng Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, değişim talebi onaylandıktan sonra tarafınıza, ürünlerin toplam tutarı "Hediye Çeki" olarak gönderilir. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak Hediye çekinizi kullanabilirsiniz. Tüm bu süreçleri sipariş takip bölümünden takip edebilirsiniz.
 

Saygılarımızla.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...